Kedves Szülők!

A 2015/105 (VII. 20.) Korm. rendelet alapján sokaknak van lehetősége az államilag támogatott óvodai étkeztetésre, ehhez kérjük a mellékelt nyilatkozatot (amennyiben van lehetőségük a nyomtatásra) töltsék ki és az augusztusi étkezés befizetésnél hozzák be az óvodatitkárnak. Természetesen, aki nem tudja kinyomtatni, annak adunk nyomtatványt.

Nyilatkozat

A támogatásról az alábbi linken keresztül tudnak informálódni: http://www.kozlonyok.hu/nkonline/MKPDF/hiteles/MK15105.pdf&

ÓVODAI BEÍRATÁS

Kedves Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az óvodai beiratkozás a következő nevelési évre,

2017. május 2 és 5. között lesz.

Időpontok

Május 2. Kedd de: 9 órától 12 óráig
du: 14 órától 17:30 óráig
Május 3. Szerda de: 8 órától 12 óráig
du: 15 órától 17:30 óráig
Május 4. Csütörtök de: 9 órától 12 óráig
du: 14 órától 17 óráig
Május 5. Péntek de: 9 órától 12 óráig

Kérjem, hogy a beiratkozásra, a gyermekkel együtt jöjjenek, és a következő iratokat hozzák magukkal:

• - a gyermek személyi azonosságát igazoló okirat, (születési anyakönyvi kivonata, vagy személyigazolvány)
  • - a gyermek lakcím azonosító kártyája,
  • - a gyermek társadalombiztosítási kártyája,
  • - a szülő személyi azonosságát igazoló okirat, a szülő lakcím azonosító kártyája.

Bővebb tájékoztatást az óvodai felvételekről az óvoda bejáratánál elhelyezett "Hirdetményben" olvashatnak, vagy az alábbi linkre kattintva tájékozódhatnak:

Újpesti óvodai felvételik

Budapest, 2017-04-26

Kedves Szülők!

Az óvodai felvételről a mellékelt hirdetményben olvashatnak.

Újpesti óvodai felvételik