Kedves Szülők!

Az óvodai előjegyzések eljárásrendje a 7/2020 (III.25) EMMI határozat értelmében az előjegyzési lap visszaérkezésének határideje

2020. április 15- re módosul.

Várjuk szeretettel a jelentkezéseket, vigyázzanak magukra és egymásra!

Szeretettel:

Kedves Szülők!

Az óvodai beiratkozás ebben az évben a koronavírus-járvány miatt más módon fog megtörténni, mint az előző években.

Közzétesszük azt a szerkeszthető, nyomtatható előjegyzési lapot, amit Önöknek kell kitölteni, majd visszaküldeni beszkennelve vagy lefotózva a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre, illetve szerdai napokon 8-12-ig személyesen is átvesszük. Akinek nincs lehetősége nyomtatni, ezeken a szerdai napokon kérhet nyomtatott papírt.

Állandó lakcím vagy tartózkodási hely híján kérjük a bérleti szerződést is csatolni.

Az előjegyzési lapok beérkezésének határideje április 24-én 18.00 óra.

Amennyiben bármilyen kérdés merül fel Önökben az óvodánkkal, illetve a beiratkozással kapcsolatban, keddi és csütörtöki napokon 10-12 óráig a 70/334-2677 telefonszámon lehet érdeklődni.

Szívesen látjuk, ha néhány sorban jellemeznék gyermeküket, amit fontosnak tartanak elmondani róla. Azt is kérnénk jelezni, ha elsősorban hozzánk szeretnék hozni gyermeküket.

Várjuk jelentkezésüket!

Az óvoda vezetője a felvételi, átvételi kérelemnek helyt adó döntését írásban, az elutasításra vonatkozó döntését határozati formában közli a szülővel 2020. május 25-ig.

Üdvözlettel:

A JMK Óvoda közössége nevében

Rácz Ágnes

Az előjegyzési lap ide kattintva elérhető:

Óvodai előjegyzési lap 2020

Kedves IV. kerületi kisgyermekes Szülők!

Az Újpesti Operatív Törzs levelét az ügyeletes óvodai csoportok létszámáról ezen a hivatkozáson olvashatják.

óvodavezető