Kedves Szülők!

A tervezett április 19-i nyitással kapcsolatos részleteket egyenlőre nem tudunk.

Az adminisztrációs feladataink megkönnyítése érdekében azt  szeretnénk kérni, hogy azok a szülők, akik biztosan tudják, hogy április 19-től még nem szeretnék igénybe venni az óvodai ellátást, jelezzék ezt az óvoda Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.  e-mail címére április 14. szerda 12 óráig.

Amint a nyitással kapcsolatban több információ áll rendelkezésünkre, itt a honlapon közzé fogjuk tenni!

Köszönjük az együttműködésüket!

Rácz Ágnes

Adó 1 százalék

Kedves Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy 2021. április 6-a, keddtől a Liget Óvoda lesz az ügyeletes óvoda, az ottani kollégák várják a JMK Óvodába járó gyermekeket. Továbbra is várjuk az ügyeleti igényeket minden héten szerdán 9 óráig e-mailben, a Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre. Aki újonnan kér ügyeletet, szintén erre a címre kérjük mindkét szülő részéről a munkáltatói igazolást is.

Az ügyelettel kapcsolatos információkért keressék fel a

www.ligetovoda.hu honlapot!

Üdvözlettel: