Óvodai beiratkozás 2021/2022 tanévre

2021-04-17 06:46:56

Kedves Szülők!

Az óvodai beiratkozás ebben az évben is, az aktuális helyzet miatt online történik.

Közzétesszük azt a szerkeszthető, nyomtatható előjegyzési lapot, amit Önöknek kell kitölteni, majd visszaküldeni beszkennelve vagy lefotózva

a jmkovoda@jmkovoda.hu e-mail címre 2021.április 30-ig, illetve hétköznapokon 7-15 óráig az előtérben kihelyezett dobozba bedobható. Akinek nincs lehetősége nyomtatni, az intézményben kérhet üres előjegyzési lapot. Kérjük, hogy fokozottan figyeljenek arra, hogy a kitöltött nyomtatványt írják alá!

Állandó lakcím vagy tartózkodási hely híján kérjük a bérleti szerződést is csatolni.

Az előjegyzési lapok beérkezésének határideje 2021.április 30.

Örömmel olvassuk, ha néhány sorban jellemzik gyermeküket, amit fontosnak tartanak elmondani róla, illetve egy fotót is szívesen látunk. Azt is kérnénk jelezni, ha elsősorban hozzánk szeretnék hozni gyermeküket.

Várjuk jelentkezésüket!

Üdvözlettel:

A JMK Óvoda közössége nevében

Az előjegyzési lap ide kattintva elérhető:

Óvodai előjegyzési lap 2021

Tekintsék meg bemutatkozásunkat!