Beiratkozással történő változások

2020-12-14 02:20

Kedves Szülők!

Az óvodai beiratkozás ebben az évben a koronavírus-járvány miatt más módon fog megtörténni, mint az előző években.

Közzétesszük azt a szerkeszthető, nyomtatható előjegyzési lapot, amit Önöknek kell kitölteni, majd visszaküldeni beszkennelve vagy lefotózva a jmkovoda@jmkovoda.hu e-mail címre, illetve szerdai napokon 8-12-ig személyesen is átvesszük. Akinek nincs lehetősége nyomtatni, ezeken a szerdai napokon kérhet nyomtatott papírt.

Állandó lakcím vagy tartózkodási hely híján kérjük a bérleti szerződést is csatolni.

Az előjegyzési lapok beérkezésének határideje április 24-én 18.00 óra.

Szívesen látjuk, ha néhány sorban jellemeznék gyermeküket, amit fontosnak tartanak elmondani róla. Azt is kérnénk jelezni, ha elsősorban hozzánk szeretnék hozni gyermeküket.

Várjuk jelentkezésüket!

Az óvoda vezetője a felvételi, átvételi kérelemnek helyt adó döntését írásban, az elutasításra vonatkozó döntését határozati formában közli a szülővel 2020. május 25-ig.

Üdvözlettel:

A JMK Óvoda közössége nevében

Az előjegyzési lap ide kattintva elérhető:

Óvodai előjegyzési lap 2020