Polgármesteri levél

2020-12-14 02:24

Tisztelt Szülők!

Közreadom Déri Tibor polgármester úr hivatalos levelét, amit a Facebook közösségi oldalán megosztott.

A levélhez néhány tudnivalót ismertetek Önökkel a június 2-i nyitással kapcsolatban:

E hét péntek 16 óráig (05.22) kérem azokat a szülőket, akik igénylik az óvodai ellátást, kizárólag e-mailben jelezzenek, a munkáltatói igazolásokat mellékelve ( mely tartalmazza azt, hogy a szülők munkavégzése nem megoldható otthonról) a jmkovoda@jmkovoda.hu e-mail címre. Az ebédbefizetés időpontjáról később adunk tájékoztatást.

Mivel az ajánlás szerint csak 10 fő lehet egy csoportban, és lesznek felújítási munkák is, ezért minden szülőnek számolni kell azzal, hogy az óvoda részlegesen zárva lehet, így összevont csoportok lesznek és nem biztos, hogy a gyermekek mindig a saját óvodapedagógusaikkal és a saját csoportjukban lesznek.

A szülőnek nyilatkozni kell arról, hogy  a gyermeke egészséges.

A gyermeket a csoportszoba ajtajáig maszkban kísérheti a szülő. Az óvónőkkel hosszas beszélgetésre nincs lehetőség, illetve a délutáni hazabocsájtáskor is igyekezzenek minél kevesebb időt az udvaron, illetve az épületben tölteni.

Köszönjük a megértésüket!

Kérjük a határidő pontos betartását!

Üdvözlettel: